Co mám udělat, jestliže od Vás budu chtít vytvořit software?

Vše co je potřeba udělat je kontaktovat nás emailem, či telefonicky. Dohodneme si s Vámi schůzku, na které probereme Vaše představy a požadavky. V další fázi Vám předložíme návrhy na řešení a předběžný rozpočet. Dalším krokem je podrobná specifikace Vašich požadavků a předložení ke schválení. Jestliže budete souhlasit se zadáním a nebudete mít změnové požadavky podepíše se smlouva a zahájí se vývojové práce. V okamžiku jejich dokončení se začne s předáváním vyvinutého produktu, což u větších zakázek obnáší z naší strany konzultantskou činnost implementační péče, kdy Vás naučíme se software pracovat a naši konzultanti Vám budou po dobu implementace k dispozici. Samozřejmě všechny tyto kroky se dělají v souladu s chodem firmy a to tak, abychom co nejméně zasahovali do pracovních procesů.

Splátkový program

Nemáte dostatek volných finančních prostředků? Nevadí. Vyjdeme Vám vstříc a dohodneme se na postupném spláceni softwareových řešeni. V základu zaplatíte jen za nezbytnou funkcionalitu, potřebnou pro začátek a další části se dle Vašich představ budou realizovat později. Zjistíte si tak, jaké možnosti a výhody Vám přinese software šitý přímo „na míru“ Vaší firmy a sami se můžete později rozhodnout, zda budete chtít funkcionalitu rozšiřovat a dal navyšovat tak, aby případně zahrnula kompletní agendu celé Vaší firmy. Zajistíme Vám konzultaci a dohodneme s Vámi detaily. Není nutné platit naráz horentní sumy za řešeni, která třeba ani kompletně nevyužijete. Zaplaťte jen za to, co opravdu budete potřebovat a používat.

Novější verze software – subscription program (co je to subscription – supervize).

Program supervize je speciální nabídka vybraných produktů pro zákazníky využívající vybraná softwareová řešeni z naší firmy, kdy zákazník za fixní měsíční poplatek má přistup k pravidelným aktualizacím, zahrnujícím novou funkcionalitu a hlavně má možnost rozhodovat o dalším směřování produktu. Získává totiž možnost participovat na dalším směru vývoje dle potřeb typických pro jeho firmu. Požadavky a nová funkcionalita se priorizují a slaďují s požadavky ostatních zákazníku tak, aby výsledný produkt byl co možná nejširší a pokryl odpovídající množství Vašich požadavků.

Technologie které používáme

V technologiích se snažíme našim zákazníkům nabídnout co možná největší flexibilitu a pokud nemají o svých požadavcích jasno po stránce realizace navrhneme jim optimální řešení s důrazem na jejich přání a představy a zároveň tak, aby nedošlo k rychlému morálnímu a technologickému zestárnutí. Specializujeme se na využívání technologií na bázi MS .NET framework a to jak pro internetové aplikace (ASP.NET), tak i aplikace pro platformu MS Windows (C# WinForms). Zároveň jsme schopni nabídnout i databázové stroje od robustních řešení typu Oracle nebo MS SQL až po free databáze jako je FireBird, PostgreSQL nebo MySQL a na nich realizovat přání a požadavky zákazníka.

Hostování webových aplikací

Máme své vlastní hostingové centrum umístěné na páteřní síti. Je tak zajištěna maximální možná dostupnost pro naše zákazníky. Znamená to tedy, že pokud má zákazník zájem, není problém hostovat námi vytvořené webové aplikace na našich serverech, kde máte záruku pravidelného updatu, zálohování a ochrany dat. Nefungujeme jako veřejné hostingové centrum, což nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům služby na vysoce profesionální úrovni a s individuálním přístupem.